تبلیغات
سایبرچی - بیانیه پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی بمناسبت یوم الله 9 دی
 
سایبرچی
سایبرچیم ، ولایت سربازیم آییخ آذربایجانا وبلاگ چیم !
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : اکبر قلیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
میزان رسوخ فرامانسون ها در کشور تا چه حدی است ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

9دی که به حق یوم الله نام گرفته برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است که مردم مسلمان ایران با بینش و ایمان و اعتقاد قلبی به اسلام و انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حاضر شدند و همانند گذشته بار دیگر انقلابشان را از گزند دشمنان بیمه کردند.


نام دیگر 9 دی روز بصیرت است چراکه مردم برخلاف بعضی از خواص سره را از ناسره و حق را از باطل به خوبی شناختند و به دفاع از حق پرداختند.

در این روز مردم هم در برابر نظام سلطه ایستادند و هم ستون پنجم آن . فتنه گرانی که با نام دین وارد عرصه انتخابات شدند و با همکاری غرب به دنبال نابودی کامل انقلاب و ریشه کنی اسلام بودند. مردم ما به خوبی می دانند که چه موقع و در کجا وارد میدان شوند.

یادمان باشد که فتنه تمام نشده ، هنوز هم ادامه دارد و اما به شکل دیگر. هدف فتنه بازهم ریشه کنی اسلام است منتهی در پوششی دیگر و اینبار بازیگران این صحنه جریان انحرافی هست که توانسته اند در بدنه دولت نفوذ کرده و اهداف نظام سلطه را دنبال کنند.

شاید افشای فتنه گران 88 سهل و آسان بود ولی پرده نفاق از چهره فتنه گران نوظهور خیلی سخت است و همت والای اصحاب رسانه را می طلبد . متاسفانه بدنه جامعه شناخت درستی از جریان انحرافی ندارند و این گروه منحرف می تواند با توسل به خدمات دولت و محبوبیتش در میان مردم مومن به آرامی همان اهداف فتنه گران 88 را دنبال کنند و طرح شکست خورده آنان را به سرانجام برسانند .

از بلاگرهای ارزشی انتظار داریم با افشاگری بموقع و آگاه سازی مردم و بصیرت افزایی جلوی قدرتمند شدن این جریان را بگیرند .

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی یوم الله 9 دی را به همه ملت مسلمان و با بصیرت ایران و بخصوص اصحاب رسانه و بویژه بلاگرهای ارزشی که بحق خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در برابر جنگ نرم دشمن هستند تبریک گفته و به این فراز از بیانات امام خامنه ای متذکر می شود که می فرمایند

" آن معجزه‌گری كه همه مردم را بسیج كرده، به صحنه می‌آورد و با وجود همه سختی‌ها آنان را در صحنه نگه می‌دارد، ایمان قلبی و دینی است چرا كه بر اساس ایمان دینی، شما در هر شرایطی پیروز خواهید بود و شكست معنایی ندارد"

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی - پاونا

نوع مطلب : تحلیل و بررسی، اخبار، بصیرت سایبری، بیداری اسلامی، جنگ نرم و سایبری، 
برچسب ها :